Westfries Europees debat in Enkhuizen

geplaatst in: Nieuws | 0

Europa en het Europees Parlement zijn dichterbij dan je denkt! Wil je er meer van weten of een gave interessante ochtend meemaken met boeiende sprekers? Kom dan op zaterdag 11 mei 2019 vanaf 10.00 uur (inloop tot 10.30 uur) naar Brouwerij De Werf in Enkhuizen.

VVD Westfriesland houdt een debat met kandidaten voor het Europees Parlement, voor de VVD komt Liesje Schreinemacher (plek 5) en ook komt D66-kandidaat John Nederstigt (plek 6) langs. VVD-Kamerlid Sven Koopmans (woordvoerder Buitenlandse Zaken) zal als gastspreker optreden. Hij zal onder andere over de internationale ontwikkelingen spreken die ons raken.

De hoofdonderwerpen van de bijeenkomst zullen Veiligheid, Handel en Klimaat zijn. Meer informatie en de aankondiging van nog meer sprekers volgt de komende weken.

Aanmelden

Geef je op door een e-mail te sturen naar: secretaris@vvdwestfriesland.nl. Wacht niet te lang want de plaatsen zijn beperkt; vol is vol!