VVD NH presenteert verkiezingsprogramma

geplaatst in: Nieuws | 0

VVD Noord-Holland presenteert haar verkiezingsprogramma: ‘kansen creëren én benutten’ en de kandidatenlijst voor de Provinciale Statenverkiezingen in 2019. Tijdens de laatste ALV, waar de VVD Westfriesland goed vertegenwoordigd was, is de kandidatenlijst vastgesteld. Bas de Wit is op plek 7 geplaatst, daar zijn wij als Westfriese VVD erg blij mee!

De ledenvergadering van de VVD Noord-Holland heeft het verkiezingsprogramma en de kandidatenlijst goedgekeurd voor de provinciale Statenverkiezingen. Deze verkiezingen vinden plaats op woensdag 20 maart 2019. De lijst wordt aangevoerd door gedeputeerde Cees Loggen.

Cees Loggen, lijsttrekker VVD en gedeputeerde Noord-Holland: “Noord-Holland heeft zich de afgelopen vier jaar ontwikkeld tot de economische motor van Nederland. Het gaat goed in Noord-Holland. Tegelijkertijd staan we voor stevige uitdagingen. De woningmarkt moet losgetrokken worden door meer woningen te bouwen. We moeten op een verantwoorde manier verduurzamen. De economisch fundamenten van onze provincie zoals (lucht)havens, greenports en Zuidas moeten versterkt worden door onder andere het stimuleren van innovatie. Ik ben er trots op een team te mogen gaan aanvoeren dat de kansen wil pakken voor onze mooie provincie en voor alle Noord-Hollanders.”

Robert Vermeulen, voorzitter VVD Noord-Holland: “We hebben gekozen voor een team dat een gebalanceerde mix vormt met ervaren kandidaten die zich de afgelopen periode als gedeputeerde of Statenlid hebben bewezen en nieuwe kandidaten die maatschappelijk en/0f politiek actief zijn als bijvoorbeeld bestuurder of raadslid.”

Kandidaten VVD Provinciale Staten 2019

1. Cees Loggen (M) – Koog aan de Zaan
2. Miriam van Meerten (V) – Naarden
3. Erik van der Maas (M) – Bergen
4. Klaas-Jeroen Terwal (M) – Amsterdam
5. Esther Rommel (V) – Heiloo
6. Joost van Gilse (M) – Hilversum
7. Bas de Wit (M) – Andijk
8. Crys Larson (V) Ouderkerk a/d Amstel
9. Hanneke Kaamer van Hoegee (V) – Den Helder
10. Gerard Hartog (M) – Stompetoren
11. Martijn Bolkestein (M) – Bloemendaal
12. Grethe van Geffen (V) – Amsterdam
13. Nick Roosendaal (M) – Uithoorn
14. Marcel Mokveld (M) – Amsterdam
15. Laura Ouderkerken (V) – Velsen
16. Syro Ronda (M) – Amsterdam
17. Marco Kreuger (M) – Amsterdam
18. Cees Eenhoorn (M) – Amsterdam
19. Tanja van Haarst (V) – Alkmaar
20. Jasper Jager (M) – Amsterdam
21. Arjan Ligthart (M) – Schagerbrug
22. Damian Dekker (M) – Den Helder
23. Alexander Grassi (M) – Amsterdam
24. Chris Wouterlood (M) – Amsterdam
25. Peter van Meel (M) – Haarlem
26. Stenley Ramdhani (M) – Amsterdam
27. Joel Wessels (M) – Amsterdam
28. Teun Treur (M) – Aalsmeer
29. Marco Wiesehahn (M)- Haarlem
30. Elisabeth Post (V) – Hilversum

 

Het verkiezingsprogramma is hier te downloaden.