Extra rijstroken voor A7 door miljoeneninjectie

geplaatst in: Nieuws | 0

De overheid investeert de komende jaren miljoenen euro’s in de infrastructuur rondom Amsterdam, Zaandam en Hoorn. Zo komen er extra rijstroken op de A7 en A8, maatregelen voor het lokale wegennet, fietsen en het openbaar vervoer.

Het miljoenenbedrag staat in plannen dat ministers Cora van Nieuwenhuizen (VVD) en Stientje van Veldhoven (D66) na gesprekken met onder meer gemeentes en provincies publiceren. “We richten ons op de grote knelpunten en op een goede bereikbaarheid in alle regio’s”, zegt VVD’er Van Nieuwenhuizen.

Tevreden

De Westfriese VVD is tevreden dat dit punt uit het regionale verkiezingsprogramma wordt ingevuld. Het is van groot belang dat de regio Westfriesland goed bereikbaar is.

In de zomer werd al bekend dat de A7 op meerdere plekken in onze provincie wordt verbreed om de bereikbaarheid tussen Hoorn en Amsterdam te verbeteren. Ook werd toen al duidelijk dat het fietsnetwerk en het ov tussen de twee steden wordt verbeterd.